rekrutacja
klasa bezpieczeństwa publicznego
klasa humanistyczno-prawna
klasa politechniczno-informatyczna
klasa przyrodniczo-medyczna

Nowa strona www!

 

Informujemy, że strona internetowa szkoły wyemigrowała pod nowy adres: 

 

NOWA STRONA

 

ZAPRASZAMY!

Zaproszenie na Bieg Zbąskich

Zapraszamy wszystkich chętnych 24.09.2017 do strefy kibica przy budynku B na ul.17 Stycznia 27 na wspólne kibicowanie uczestnikom Biegu Zbąskich. Szczególnie zachęcamy do kibicowania i mocnego dopingu dla naszych uczniów - w biegu wystartują: Agnieszka Kaczmarek z czwartej klasy technikum, która mamy nadzieję że pokona trudy wysiłku, zmęczenia i ukończy ten półmaraton (Agnieszka będzie biegała z numerem 181) oraz uczeń naszego LO - Eliasz Łodyga, do dopingowania któremu także Was zachęcamy! Numer startowy Eliasza poznamy jutro! Trzymamy mocno kciuki za tą dwójkę!
Jeśli dysponujecie wolnym czasem to zapraszamy do kibicowania razem z nami!

Strefę kibica uruchamiamy od godziny 12.00!

Jesienny Integracyjny Truniej Piłki Nożnej Zespołu Szkół nr 1 w Zbąszyniu

Cele: integracja klas pierwszych z społecznością naszej szkoły i środowiska lokalnego, popularyzacja piłki nożnej, dbałość o sprawność fizyczną,
propagowanie zdrowego stylu życia, propozycja spędzenia wolnego czasu.


Miejsce i termin: boisko „Orlik ’’ przy budynku B na ul. 17 Stycznia w Zbąszyniu , 22 września 2017 godzina 16.15


Uczestnicy: uczniowie i uczennice klas zawodowych technikum i liceum bez przeciwwskazań lekarskich do uprawiania gry w piłkę nożną.


Sposób przeprowadzenia zawodów : drużyny składają od 6 do 10 osób. Na placu gry występuje 5 zawodników plus bramkarz. Drużynę można stworzyć na wiele sposobów np. z jednej klasy lub z jednego poziomu klas albo gdzie występują trudności organizacyjne z powodu liczebności uczniów można tworzyć drużynę z różnych poziomów edukacyjnych. Mile będzie widziane uczestnictwo uczennic naszej szkoły.
System rozgrywek : zgłoszone drużyny zostaną podzielone na dwie grupy. Po rozegraniu eliminacji najlepsze zespoły z grup zagrają o pierwsze miejsce, drugie drużyny z grup zagrają o miejsce trzecie. W przypadku zgłoszenia się pięciu lub mniej zespołów mecze rozegrane zostaną systemem każdy z każdym.
Zgłoszenia: zgłoszenia należy kierować do nauczyciela wychowania fizycznego pana Wiesława Ciepielewskiego lub innych nauczycieli wychowania fizycznego do dnia 22. 09.2017 do godziny 16.15.
Nagrody: dyplomy dla wszystkich zespołów biorących udział w turnieju. Ocena bardzo dobra z wychowania fizycznego za uczestnictwo dla każdego zawodnika.

Stypendia!

Poniżej najważniejsze informacje o stypendiach, z którzych możecie korzystać w rozpoczynającym się roku szkolnym. Zachęcamy do lektury i skorzystania z możliwości: 

Wyprawka szkolna

Uczniowie z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego mogą skorzystać z refundacji kosztów zakupu podręczników w ramach programu "Wyprawka szkolna". 

Szczegóły poniżej

przydatne linki

bip

 

cke

 

logo kuratorium oswiaty poznan

  

men

 

oke

 

zbaszyn 1Gmina Zbąszyń

 

© 2017 wszystkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Zbąszyniu.