rekrutacja
klasa bezpieczeństwa publicznego
klasa humanistyczno-prawna
klasa politechniczno-informatyczna
klasa przyrodniczo-medyczna

Studia informatyczne na UZ? Dlaczego nie :)

01W dniu 30 stycznia odbyła się wycieczka na Uniwersytet Zielonogórski, która została zorganizowana przez profesora Józefa Minge. Grupa ścisłowców pod opieką profesor Pauliny Chłopkowskiej wzięła udział w Dniu Otwartym na Wydziale Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki. Podczas wykładów zapoznano nas z ofertą dla przyszłych studentów wraz programem nauczania na danym kierunku. Pokazano nam jak wyglądają wykłady oraz laboratoria, poznaliśmy sprzęt do badania dźwięku, mierzenia promieniowania elektromegnetycznego oraz zużycia energii, a także bejrzeliśmy samochód ładowany prądem. Dzięki wyjazdowi na uczelnie mogliśmy zobaczyć jak wyglądają studia oraz dowiedzieć się który kierunek jest dla nas najbardziej odpowiedni.

tekst: Angelika Merchelska
zdjęcia: Wydział Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki Uniwersytetu Zielonogórskiego

 

1% dla Liceum


Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy w ubiegłym roku przekazali 1% swojego podatku na naszą szkołę :) Dzięki Państwu otrzymaliśmy kilkaset złotych na pomoce dydaktyczne dla naszego liceum! Informujemy, że również w tym roku można przekazać 1% podatku na zbąszyńskie LO. Z góry dziękujemy za wsparcie!

Spędź ferie zimowe z książką :)

libraries lmsInformujemy, że w czasie ferii zimowych będzie możliwość wypożyczenia książek w szkolnej bibliotece w dniach 31 stycznia i 7 lutego w godzinach od 10:00 do 13:00. Zapraszamy! :)

przydatne linki

bip

 

cke

 

logo kuratorium oswiaty poznan

  

men

 

oke

 

zbaszyn 1Gmina Zbąszyń

 

© 2017 wszystkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Zbąszyniu.